Jak działają naturalne metody powiększania penisa?

Aby zrozumieć działanie ćwiczeń, konieczne jest poznanie budowy penisa. Poniższy rysunek przedstawia podstawowe elementy męskiego układu moczowo - płciowego.

Układ moczowo - płciowy.

Na zewnątrz widzimy dwie części, są to: penis i moszna. Moszna jest to wisząca torba zawierająca dwa jądra. Jej zadaniem jest utrzymywanie stałej temperatury zbliżonej do 34°C, jest to temperatura, przy której jądra funkcjonują najlepiej, produkując najskuteczniej spermę i testosteron. Wyprodukowana sperma czeka w najądrzach do czasu wytrysku, który następuje podczas stosunku lub w nocy.
Drugą widoczną częścią układu moczowo - płciowego jest penis. Od zewnątrz pokryty jest on skórą, która dzięki swej elastyczności pokrywa go zarówno w sflaczałym jak i prostym stanie. W przedniej części skóra tworzy napletek. Jest on ruchomy w związku z tym można go w prosty sposób zsuwać i nasuwać na żołądź. Niekiedy napletek usuwa się poprzez obrzezanie, robi się to ze względów religijnych lub estetycznych. Cały penis możemy podzielić na trzy części: nasadę, trzon i żołądź. Nasada łączy penisa z podbrzuszem i przechodzi w trzon, który jest najdłuższą częścią członka. Na końcu znajduje się żołądź, która jest najczulszą częścią penisa. Żołądź jest połączona z trzonem za pomocą wędzidełka znajdującego się na spodzie prącia. Tyle w skrócie o tym co na zewnątrz, ale dla nas ważniejsze jest to co znajduje się w środku. Poniższy rysunek przedstawia poprzeczny przekrój penisa.

Poprzeczny przekrój penisa.

Jak widać możemy wyróżnić trzy obszary, które zbudowane są z tkanki gąbczastej. Główną cechą tej tkanki jest jej zdolność do zmieniania objętości pod wpływem zmiany ilości płynącej krwi. Dwa większe obszary w górnej części to ciała jamiste (Corpora Cavernosa), trzecia w dolnej części (Corpus Spongisum) obejmuje cewkę moczową. Obszary te biegną przez całą długość penisa, a ich odnogi przyczepione są do okostnej dolnej części kości łonowej. Z drugiej strony ciała jamiste pokryte są stożkowym ciałem gąbczastym zwanym żołędzią.

Erekcja.

W normalnym stanie spoczynku istnienie równowaga między objętością krwi napływającej i odpływającej z członka. Ciała jamiste są wiotkie i penis zwisa swobodnie.

Gdy podniecamy się mózg kieruje do ciał jamistych krew, która napełniając przestrzenie tkanki powoduje jej powiększanie, a tym samym usztywnienie członka. Jednocześnie zmniejsza się odpływ krwi dzięki częściowemu zamknięciu małych zwieraczy w żyłach. Na skutek tego wzrasta ciśnienie krwi. Pozwala to na utrzymanie erekcji przez pewien czas.

Działanie ćwiczeń.
Ciała jamiste ograniczają długość i szerokość penisa podczas erekcji, napełnione są one wówczas maksymalnie krwią. Łatwo jednak można to zmienić powiększając je jeszcze bardziej, aby były większe i silniejsze niż przedtem przez właściwe i gruntowne ćwiczenia. W tej chwili Twój penis jest mały i słaby w porównaniu do tego jaki mógłby być. Głównym celem ćwiczeń jest powiększenie ilości krwi napływającej do penisa, stymulując w ten sposób systematyczne, stopniowe powiększanie rozmiaru tkanki gąbczastej. Ćwiczenia siłą napełniają wszystkie przestrzenie w Corpora Cavernosa, rozciągając i powiększając przestrzenie krwi z każdą sesją treningową. Takie postępowanie zwiększa ilość krwi napływającej do ciał jamistych, jak również zapewnia właściwe krążenie, co jest podstawą właściwego zdrowia i możliwości penisa.

Można ćwiczyć całe ciało, aby było sprawne i atrakcyjne, więc dlaczego nie postępować tak samo z penisem, aby był również sprawniejszy i atrakcyjniejszy.

Nasz program demonstruje krok po kroku ćwiczenia, które powiększą Twojego penisa, jednocześnie wzmacniając go i wspomagając cyrkulację krwi. Po kilku tygodniach zaczniesz dostrzegać wyraźną różnicę w jego wyglądzie. Będzie większy i twardszy podczas erekcji. Powiększy się również skala doznań jakich będzie Ci dostarczał podczas seksu. Jest to związane z tym, że nasze ćwiczenia wspomagają również prawidłowe funkcjonowanie tkanek i komórek nerwowych, co uwydatnia wrażenia dotykowe podczas stosunku, umożliwiając Ci rekordowe erekcje za każdym razem, kiedy będziesz miał na to ochotę.

Korzystając ze stron jedynego w swoim rodzaju naszego programu online, możesz stać się takim, jakim chcesz. Pozostaje jedynie pytanie, czy masz na tyle inicjatywy, aby to uczynić.

Nasza metoda jest bezpieczna i skuteczna. Nic nie ryzykujesz a możesz zyskać wiele, decyzja należy do Ciebie. Spodziewaj się niesamowitych rezultatów!

Stałe powiększenie penisa. Sprawdzona, bezpieczna i skuteczna metoda na powiększenie penisa w długości i obwodzie.

Koniec z przedwczesnymi wytryskami. Ćwiczenia pomogą odzyskać siłę i kondycję Twojego penisa.

Erekcje twarde jak skała. Duży i wzorowo ukrwiony penis pozwoli Ci osiągać erekcje o jakich do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

Nowe życie seksualne. Zaskocz partnerkę swoim dużym, muskularnym penisem.

Wysoka samoocena i pewność siebie. Już nigdy nie będziesz wstydził się swojego penisa.

 
Copyright (c) 2002-2006 powiekszanie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione.