FAQ. Często zadawane pytania z odpowiedziami.

Czy program rozwoju penisa jest bezpieczny?
Bez wątpienia, nasz program jest najbezpieczniejszym, najbardziej rewolucyjnym sposobem powiększania twojego penisa. Nie ma żadnych pompek próżniowych, dużych ciężarków, albo niebezpiecznych operacji wymaganych. Jedynym narzędziem jakiego potrzebujesz to twoje dłonie. Nic nie trzeba ściągać, i niczego kupować.

A co z moją prywatnością?
Twoja prywatność to sprawa priorytetowa dla nas. Nikt nigdy nie będzie wiedział czegokolwiek o tobie ani tym programie, chyba, że sam mu o tym powiesz. Nie chcemy ingerować w twoje życie, i podejmujemy specjalne środki, aby twoje informacje były prywatne. Absolutnie nigdy nikt się z tobą nie będzie kontaktował. Nigdy nie będziesz otrzymywać żadnych promocyjnych listów, emaili, spamu ani telefonów. Jedyną osobą, która będzie wiedziała o tym, że używasz naszego programu, będziesz ty.

Czy muszę mieć określony wiek?
NIGDY nie jesteś zbyt stary albo zbyt młody, żeby mieć większego, grubszego penisa. Od 18 do 80, nasz rewolucyjny program ZADZIAŁA dla ciebie. Mężczyźni w wieku 60 lat zgłaszali oszałamiające przyrosty przy użyciu tego programu. Uwaga! Nie będziemy sprzedawać naszego programu niepełnoletnim poniżej 18 roku życia.

Czy istnieją jakieś inne koszty?
Nie. JEDYNYM wydatkiem jaki poniesiesz jest JEDNORAZOWA opłata w wysokości 10,98 pln z VAT za sms z kodem dostępu. Otrzymasz dostęp do dokumentu PDF, który będziesz mógł zapisać na dysku twardym swojego komputera. Nic więcej nie potrzeba. Nie ma narzędzi, leków, gadżetów ani innych przedmiotów. Nie ma ŻADNYCH dodatkowych kosztów, nigdy.

Co pokaże się na moim rachunku?
Kiedy otrzymasz rachunek od swojego operatora, twoja JEDNORAZOWA opłata widnieć będzie jako "Premium SMS". Jako, że szanujemy prywatność, nasze płatności są całkowicie dyskretne.

Co otrzymam?
Dokumend PDF z programem powiększania penisa. Nie ma żadnych miesięcznych opłat i dodatkowych kosztów. Specjalizujemy się w udostępnianiu ci aktualnych informacji oraz ćwiczeń, które dadzą korzyści TOBIE! Naucz się, jak seksualnie zaspokajać kobietę za każdym razem, tak długo jak zechcesz w łóżku, oraz więcej! Są to informacje, które powinien mieć każdy mężczyzna.

Czy mam gwarancję, że program będzie na mnie działał?
Tak, nasz program działa, najprawdopodobniej jest to najlepszy program powiększania penisa dostępny w Internecie. Zobacz nasze referencje.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, proszę skontaktuj się z naszą sekcją wsparcia. Otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku godzin. Jesteśmy, aby ci pomóc. [email protected]

Nasza metoda jest bezpieczna i skuteczna. Nic nie ryzykujesz a możesz zyskać wiele, decyzja należy do Ciebie. Spodziewaj się niesamowitych rezultatów!

Stałe powiększenie penisa. Sprawdzona, bezpieczna i skuteczna metoda na powiększenie penisa w długości i obwodzie.

Koniec z przedwczesnymi wytryskami. Ćwiczenia pomogą odzyskać siłę i kondycję Twojego penisa.

Erekcje twarde jak skała. Duży i wzorowo ukrwiony penis pozwoli Ci osiągać erekcje o jakich do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

Nowe życie seksualne. Zaskocz partnerkę swoim dużym, muskularnym penisem.

Wysoka samoocena i pewność siebie. Już nigdy nie będziesz wstydził się swojego penisa.

 
Copyright (c) 2002-2006 powiekszanie.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione.